• Головна
  • На Прикарпатті міліція викрила підпільний рибопереробний цех
15:10, 6 січня 2012 р.

На Прикарпатті міліція викрила підпільний рибопереробний цех

У орендованих приміщеннях на території промислового підприємства, розташованого поблизу Івано-Франківська, співробітники служби ветеринарної міліції та обласного підрозділу боротьби з економічною злочинністю в ході проведення оперативних заходів викрили незаконну діяльність рибопереробного цеху.

Правоохоронці навідалися на підпільне виробництво саме в той час, коли там кипіла робота з розморожування, маринуванняі і розфасування риби з метою реалізації на споживчому ринку. Зокрема, у підпільному цеху виявлено готову продукцію – рибні напівфабрикати (пресерви в маринаді «матьє»), з наклеєними етикетками, які засвідчували про те, що ця продукція виготовлена в місті Севастополі на підприємстві з торговою маркою «Умка». Насправді ж, як з’ясувли міліціонери, цієї торгової марки не зареєстровано в жодному місті України, натомість організатор підпільного рибопереробного підприємства власноруч розробив дизайн етикетки.

У 51-річного підприємливого чоловіка відсутні будь-які дозвільні документи від санепідемстанції, державної служби ветмедицини чи інших уповноважених органів влади на право здійснення вказаного виду діяльності.

З цехів підпільного виробництва рибних напівфабрикатів вилучено 1700 кілограмів рибної сировини, обладнання для біркування та датування відер з готовою маринованою рибопродукцією, різноманітні спеції та добавки невідомого і сумнівного походження. Крім того, в ході подальших заходів працівники міліції вилучили з обігу 560 кілограмів готової рибопродукції, яка реалізовувалася громадянам на продуктовому ринку в Івано-Франківську.

На даний час вирішується питання про притягнення організатора незаконного виробництва рибних напівфабрикатів до кримінальної відповідальності за ознаками злочину, передбаченого статтею 227 Кримінального кодексу України (Випуск або реалізація недоброякісної продукції). Відповідно до санкцій цієї статті вказані незаконні дії караються штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років.

Завдяки втручанню правоохоронців зі споживчого ринку вилучено недоброякісної продукції на суму понад 35 тисяч гривень, а також рибної сировини сумнівного походження і якості на суму близько 50 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...