• Головна
  • Янукович заборонив рекламу ліків за рецептом
09:30, 11 січня 2012 р.

Янукович заборонив рекламу ліків за рецептом

Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері охорони здоров´я щодо посилення контролю за обігом лікарських засобів, харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок»

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі глави держави.

Відповідно до закону, дозволяється реклама лікарських засобів, які відпускаються без рецепта лікаря і не внесені до переліку заборонених до рекламування лікарських засобів.

Перелік лікарських засобів, заборонених до рекламування, затверджується центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров´я.

Вимоги до реклами таких лікарських засобів встановлюються законом «Про рекламу».

Критерії, що застосовуються при визначенні лікарських засобів, рекламування яких заборонено, затверджуються центральним органом виконавчої влади в сфері охорони здоров´я.

Рішення про віднесення лікарського засобу до лікарських засобів, рекламування яких заборонено, приймається під час державної реєстрації (перереєстрації) лікарського засобу з внесенням відповідної інформації до Державного реєстру лікарських засобів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...