• Головна
  • Підприємцями вже подано майже 5 тисяч заяв про перехід на спрощену систему оподаткування
17:40, 12 січня 2012 р.

Підприємцями вже подано майже 5 тисяч заяв про перехід на спрощену систему оподаткування

Станом на 12 січня 2012 року підприємцями Івано-Франківщини подано до податкових органів 4820 заяв про перехід на нову модель спрощеної системи оподаткування. З них першу групу обрало 1065 підприємців, 3417 – другу групу. Троє підприємців обрало третю групу зі ставкою податку 3 відс. від отриманої виручки, решта 335 підприємців зупинились на третій групі зі ставкою податку 5 відс.
Планується, що загалом на спрощеній системі працюватимуть близько 28 тис. платників.
Нагадаємо, що відповідно до внесених змін в спрощену систему оподаткування, всі платники поділяються на чотири категорії в залежності від обсягу отримуваної виручки. Прийнятну для себе категорію підприємець обирає за власним бажанням. Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування необхідно подати не пізніше 25 січня.
З усіма необхідними документами щодо умов переходу на спрощену систему оподаткування, формою свідоцтва платника єдиного податку, порядком видачі свідоцтва, формою та порядком подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, а також формою розрахунку доходу за попередній календарний період можна ознайомитися на веб-сайті ДПС в області у розділі «Спрощена система оподаткування».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...