• Головна
  • На Прикарпатті розпочався збір творчих робіт на здобуття премії імені Я. Лукавецького
11:18, 13 січня 2016 р.

На Прикарпатті розпочався збір творчих робіт на здобуття премії імені Я. Лукавецького

В Івано-Франківській області розпочався збір творчих робіт на здобуття премії імені Я. Лукавецького. Дана премія є найвищою в області відзнакою в галузі мистецтва та архітектури і надається за вагомий внесок у розвиток образотворчого (живопис, скульптура, графіка), народного, декоративно-ужиткового мистецтва.

Подати роботи на конкурс, або отримати консультацію з питань участі в конкурсі всі зацікавлені можуть в кабінеті 570 облдержадміністрації, або за телефоном 55 – 18 - 92.

Згідно Положення про премію, твори і роботи приймаються комісією з 2 січня до 10 березня 2016 р.

На здобуття премії імені Я. Лукавецького подаються нові твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Твори на здобуття премії імені Я.Лукавецького представляють творчі спілки, об’єднання, товариства, громадські організації мистецького та просвітницького спрямування, управління культури й управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, навчальні мистецькі заклади, видавництва, редакції газет і журналів.

Комісія з присудження премії проводить розгляд та обговорення і оцінку творів у три конкурсні тури, премія присуджується автору чи виконавцю один раз за життя.

Премія імені Ярослава Лукавецького була встановлена в 2002 р. Івано-Франківською облдержадміністрацією з метою популяризації кращих творів мистецтва, архітектури і дизайну, піднесення їхньої ролі у духовному відродженні та естетичному вихованні.

Довідково:

Дипломи і Почесні знаки лауреатам премії вручаються в день народження Ярослава Лукавецького на батьківшині митця у м. Снятині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #збір творчих робіт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...