• Головна
  • 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні
14:10, 13 січня 2016 р.

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні

Новий, 2016 рік, оголошено роком англійської мови в Україні, причому її вивчення має стати одним з пріоритетів у розвитку нашої держави.

Що це означає і наскільки досконале знання англійської мови важливе для сучасного суспільства, розповіла завідувач кафедри перекладу та філології, кандидат філологічних наук, доцент Університету права ім. Короля Данила Галицького Ірина Місягіна, - пише 0342.ua

«Перш за все, рік англійської мови в Україні потрібен для того, щоб звернути увагу на зовнішній світ, не закриватися в нашій країні, починати вивчати нові мови. Недаремно говорять, що з вивченням нової мови людина формує особливий світогляд. Вивчення мов дасть нам можливість бути ближчими до зовнішнього світу, до європейської спільноти, тощо. Англійська мова є однією з державних мов Європейського Союзу і найпоширенішою мовою світу, тому логічно, що рік іноземної мови повинен бути роком саме англійської мови. В Україні англійська мова – найбільш вживана іноземна мова, яку вивчають у вищих навчальних закладах», – розповідає вона.

Віднедавна в університеті змінилися пріоритети щодо вивчення іноземної мови. Якщо раніше у студентів було одне заняття англійської мови на тиждень, згідно з нормативними програмами, то в наступному семестрі студенти першого курсу матимуть п’ять занять кожного тижня.

Оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні є дуже важливою подією, адже якісне володіння іноземною мовою є пріоритетом сучасного життя. Цей рік, можливо, допоможе закцентувати потребу у вивченні іноземної мови та вдосконаленні набутих раніше знань.

Слід зазначити, що відповідно до індексу володіння англійською мовою (EF EPI), Україна знаходиться на 44-му місці (серед 63 країн) по володінню англійською, що відповідає низькому рівню. Найкраще англійською, згідно данного рейтингу, володіють у 7-ми європейських країнах: Данії, Нідерландах, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Польщі та Австрії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #англійська мова #рік англійської мови в Україні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...