• Головна
  • В Івано-Франківську діє єдиний в Україні Центр слухомовної реабілітації
13:25, 24 січня 2016 р.

В Івано-Франківську діє єдиний в Україні Центр слухомовної реабілітації

Нещодавно спеціалістам ІФНМУ цілковито вдалося завершити і впровадити програму медичної реабілітації для пацієнтів Центру слухомовної реабілітації для дітей із вадами слуху.

Центр відкрили три роки тому на базі Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Це спільний науковий проект Івано-Франківського національного медичного університету і Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, - інформує 0342.ua з посиланням на сайт медуніверситету.

Центр передбачений для дітей після операції слухопротезування. Їм украй важлива кваліфікована реабілітація, яка поверне до повноцінного життя.

«З боку ІФНМУ передбачена медична реабілітація (забезпечення сприйняття звуків), а участь ПНУ полягає в тому, що велика група спеціалістів навчає правильно трансформувати звуки в мову», – розповів Василь Попович, завідувач кафедри оториноларингології ІФНМУ та науково-методичний керівник Центру слухомовної реабілітації.

На сьогодні 29 дітей проходить реабілітацію в цьому центрі, а п’ятеро з них уже настільки чудово адаптувалися, що навіть навчаються в загальноосвітній школі.

Центр слухомовної реабілітації в Івано-Франківську є єдиним в Україні. Щоправда принципи програми медичної реабілітації, впровадженої в центрі, використовують також на базі лікувальних закладів інших міст країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #Центр слухомовної реабілітації #слухомовна реабілітація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...