• Головна
  • Баскетбол: «Дніпро» переміг івано-франківську «Говерлу» 75:73
16:15, 23 січня 2012 р.

Баскетбол: «Дніпро» переміг івано-франківську «Говерлу» 75:73

"Дніпро" втримав переможну різницю у рахунку в зустрічі з "Говерлою" та перервав свою програшну серію - 75:73.

Після першої половини,  дніпряни відірвалися від «ведмедів» на десятиочкову відстань,  попри  результативну гру Еріка Колмена, який ще до великої перерви відзначився 17 очками.

Втім форвард «Дніпра» Чарльз Томас майже нічим не поступався своєму співвітчизнику, ставши автором 14 очок. Протягом другої половини «Говерла» скоротила відставання від господарів та зрівняла рахунок.

Однак Стівен Буртт був точним не лише з гри, а й з лінії штрафних – 75-69. І за хвилину до фінальної сирени «ведмедям» довелося все починати спочатку, але цього разу «Дніпро» зумів втримати здобуту перевагу. Ерік Колмен відзначився 35 балами рейтингу ефективності. 11 очок і 4 підбирання на свій рахунок записав Маркус Вокер

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію