• Головна
  • За минулий рік 96 відсотків рішень судів прийнято на користь податкової служби Івано-Франківщини
16:10, 24 січня 2012 р.

За минулий рік 96 відсотків рішень судів прийнято на користь податкової служби Івано-Франківщини

У 2011 році на розгляді судових інстанцій різних рівнів знаходилось 2790 справ, з яких 1771 справа за позовами органів державної податкової служби Івано-Франківської області до суб’єктів господарювання та 1019 справ за позовами платників податків до органів ДПС  області.
Судами за минулий рік розглянуто 1328 справ на 511 млн.грн., з яких у 1281 справі на загальну суму 442 млн.грн. було прийнято рішення на користь органів  державної податкової служби області, що складає 96,4 відс. від кількості та 86,4 відс. від суми.
Більшість справ за позовами органів державної податкової служби до платників податків стосуються припинення діяльності юридичних та фізичних осіб-підприємців, стягнення податкової заборгованості. Платники податків найчастіше оскаржують в судах повідомлення-рішення про донарахування податків або застосування штрафних санкцій за порушення податкового законодавства.
Завдяки позовній роботі податкових служб  Івано-Франківщини до бюджетів усіх рівнів за минулий рік надійшло 42,9 млн.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...