У минулому Івано-Франківська міськрада затвердила чотири проекти детального плану територій міста

У 2015 році Івано-Франківська міськрада затвердила чотири проекти детального плану територій Івано-Франківська. На основі цієї документації відбуватиметься майбутня забудова цих територій.

Детальний план території уточнює положення генерального плану Івано-Франківська та визначає планувальну організацію і розвиток частини території. Він розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу та мікрорайону, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, - пише 0342.ua з посиланням на “Побудовано в Івано-Франківську”.

Тож минулого року міськрада затвердила наступні плани територій:

1. Територія садівницького товариства «Сад №4» в межах вулиць Весняної-Проектної, 1, що знаходиться в мікрорайоні «Опришівці», р. Бистриця Надвірнянська;

2. Квартал в межах вулиць Вовчинецької-Дучимінської-Миру;

3. Мікрорайон «Черешеньки» – територія малоповерхової забудови в районі обласної клінічної лікарні;

4. Територія для обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Степана Бандери, 21а.

Важливо знати, що закон забороняє зміну цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території.

Таким чином, розроблення детального плану території є передумовою для отримання земельної ділянки державної чи комунальної власності в користування чи власність, а також зміни цільового призначення земельної ділянки.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська генплан міста забудова міста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі