У Франківську представили програму транскордонного співробітництва

Сьогодні, 4 лютого, робоча група з питань інтенсифікації транскордонного співробітництва представила проект Державної програми розвитку на 2016-2020 роки.

“Я радий вітати рішення європейської комісії, що з нового програмного періоду Івано-Франківська область зможе брати участь у поданні проектів транскордонного співробітництва”, – зазначив Дмитро Романюк, директор департаменту євроінтеграції та розвитку туризму Івано-Франківської ОДА, - інформує 0342.ua з посиланням на ГК.

В свою чергу, сам проект програми презентував представник урядовго офісу з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів Мар’ян Березюк.

“Я радий вітати ініціативу Івано-Франкіквської ОДА, щодо започаткування такого робочого формату”, – наголосив на початку Мар’ян Березюк.

Мета програми – підвищення ефективності використання внутрішніх факторів розвитку та конкурентноспроможності прикордонних регіонів України шляхом активізації та розвитку транскордонного співробітництва

“Основні пріоритетні завдання: сприяння економічному та соціальному розвитку прикордонних регіонів України. Зокерма підвищення стандартів та якості життя українців”, – зазначив представник урядовго офісу.

За його словами програма прикордонного співробітництва розбивається на чотири блоки, а саме «Польща – Україна – Білорусь», «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна», «Україна – Румунія», та «Басейн Чорного моря». Її загальний бюджет складає 348, 79 млн євро.

У Франківську представили програму транскордонного співробітництва, фото-1 У Франківську представили програму транскордонного співробітництва, фото-2 У Франківську представили програму транскордонного співробітництва, фото-3 У Франківську представили програму транскордонного співробітництва, фото-4
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська транскордонного співробітництва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі