Франківську "квартирну" шахрайку посадили у СІЗО за переміщення нелегалів через державний кордон

Кілька років іванофранківці потерпають від шахрайських дій агенції нерухомості «ДОМІВКА ІФ». У справі фігурує обвинувачена – Валентина Гродюк, десяток потерпілих та 35 свідків. Жінка ошукала людей на суму у понад мільйон гривень. Та цього разу Городюк інкримінують ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Правоохоронці затримали підозрювану 5 лютого, - пише 0342.ua.

Під час судового засідання, судом було встановлено, що до громадянки Гродюк В.М. звернулась громадянка Вірменії, щоб та допомогла їй та її малолітній дитині із виготовленням документів для виїзду до Європейського Союзу. Гродюк, реалізовуючи свій протиправний намір, діючи із порушенням чинного законодавства, почала виготовляти для потерпілої документи для виїзду за кордон, вказуючи при цьому завідома неправдиві анкетні дані.

Свої незаконні послуги Гродюк оцінила у 1200 євро. Отримавши гроші від чоловіка потерпілої, який на даний час працює за кордоном, підозрювана відвезла жінку до Львова, буцімто до консульства Республіки Польща. Там вона принесла потерпілій декілька папок із документами і повідомила, що оскільки наявні документи містять помилки, а тому у консульстві їй відмовили у видачі візи.

Далі Гродюк повідомила потерпілій, що якщо та їй додатково заплатить 900 доларів США, то вона повторно візьметься за виготовлення її документів. Потерпіла погодилась та знову передала підозрюваній вказану суму.

Таким чином, як зазначається матеріалами клопотання, Гродюк в період з 23 жовтня 2015 року по 5 лютого 2016 року, переслідуючи корисливий мотив, спрямований на незаконне збагачення, реалізувала свій протиправний умисел, спрямований на організацію незаконного переправлення кількох осіб через державний кордон України, шляхом керівництва такими діями, сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів.

Враховуючи тяжкість злочину, особу підозрюваної та її репутаційні ризики, зокрема те, що Івано-Франківським міським судом здійснюється судовий розгляд у кількох кримінальних провадженнях про її обвинувачення за вчинення корисливих злочинів, у яких щодо неї застосовано запобіжний захід у вигляді застави, на що вказували самі учасники процесу, і який, в свою чергу, не став достатньо дієвим, оскільки не запобіг такому ризику як можливість підозрюваною вчинити інше кримінальне правопорушення, та те, що тримання під вартою є винятковим запобіжним заходом суд ухвалив:

Застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до підозрюваної Гродюк (Русинюк) Валентини Миколаївни, 12.01.1983 року народження.

Враховуючи, що даний злочин носить ненасильницький характер визначити для Гродюк (Русинюк) грошову заставу в розмірі 520 (п’ятсот двадцять) розмірів мінімальної заробітної плати — 716 560 (сімсот шістнадцять тисяч п’ятсот шістдесят) гривень.

Тримання під вартою підозрюваної Гродюк (Русинюк) Валентини Миколаївни здійснювати в Івано-Франківській установі виконання покарань (№12).

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська шахрайство аферистка Городюк Домівка ІФ СІЗО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі