Реконструкція Ратуші йде за планом (ФОТО)

Міський голова Руслан Марцінків разом зі своїми заступниками Олексієм Кайдою та Богданом Біликом і начальником департаменту містобудування, архітектури і культурної спадщини Олегом Нижником оглянули хід виконання реставраційних робіт у міській Ратуші.

Вже зроблена певна частка ремонту у підвальних приміщеннях, де планують створити туристично-інформаційний центр. Тут екскурсійні групи зможуть ознайомитись з експозиціями з культурного та історичного життя міста, крім того, облаштують кінозал для перегляду відеоматеріалів та презентацій.
Поряд з туристично-інформаційним центром у планах щодо реконструкції Ратуші є також створення оглядового майданчика, представницького кабінету міського голови для офіційних прийомів, відповідної зали для протокольних засідань міського парламенту.

Загалом ходом ремонтних робіт, які представила фірма-підрядник, Руслан Марцінків із заступниками лишилися задоволеними. Звісно, ще є багато над чим працювати: на часі проведення відповідних геологічних та архітектурних розвідок, які б вказали на особливості реконструкції будівлі. Відтак це дозволить укласти угоду з проектною організацією, яка задовольнить усі вимоги щодо повної реставрації споруди. Слід вважати й на те, що така проектна організація повинна володіти відповідними дозволами на роботу з історичними об’єктами. Під час робіт варто зважати і на Івано-Франківський краєзнавчий музей, який розташований у приміщенні Ратуші. Тому усі роботи повинні бути організовані без шкоди фондам музею.

Міський голова оглянув усі приміщення, які підлягають реконструкції, та висловив своє бачення їхнього функціонального втілення. Підсумовуючи перевірку, Руслан Марцінків зауважив, що для громади важливо зберегти автентичність «візитівки» міста і при цьому вивести її з аварійного стану. Тому ремонтні процеси відповідатимуть саме таким принципам. З огляду на великий фронт робіт та значний кошторис, усього одночасно зробити не вдасться, але очільник Івано-Франківська сподівається, що вже цьогоріч місто зможе потішити своїх туристів оглядовим майданчиком на Ратуші.

1455024353_img_7164_izmen.razmer 1455024369_img_7177_izmen.razmer 1455024412_img_7168_izmen.razmer
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська Ратуша реконструкція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі