• Головна
  • Івано-Франківська мерія планує розмежувати транспортні потоки по вул. Вовчинецька
14:16, 26 січня 2012 р.

Івано-Франківська мерія планує розмежувати транспортні потоки по вул. Вовчинецька

В Івано-Франківську відбулася нарада з питань, пов’язаних з організацією та безпекою дорожнього руху.

Було вирішено підготувати на НДІ Проектреконструкція лист-замовлення щодо розробки циклограми роботи світлофорного об’єкту на перехресті вул.Сахарова-Коновальця та вул. Січових Стрільців-Незалежності-Мельника та погодити їх з ВДАІ з обслуговування міста Івано-Франківська.

Також на нараді розглядалася схема організації дорожнього руху, а саме розмежування транспортних потоків на вул. Вовчинецька-Деповська-Сагайдачного та вул. Вовчинецька-Привокзальна-Купчинського. Вирішили погодити схему організації дорожнього руху, розділивши її в два етапи: 1 етап – розпочати роботи з впровадження розмежування транспортних потоків на вул. Вовчинецька-Деповська-Сагайдачного; 2 етап – після введення в дію 1 етапу, розпочати роботи із впровадження розмежування транспортних потоків на вул.Вовчинецька-Привокзальна-Купчинського.

Щодо впровадження 1 етапу вирішено підготувати лист-замовлення на НДІ Проектреконструкція. Управлінню земельних відносин надати схему меж земельної ділянки, де пропонується облаштувати кільце (територія ринку, кут вул. Вовчинецька-Привокзальна) відповідно до схеми організації дорожнього руху, розробленої НДІ Проектреконструкція. Науково-дослідному інститу «Проектреконструкція» розробити існуючу схему організації дорожнього руху на пл.Привокзальній (на відрізку від вул.Вовчинецької до вул.Грюнвальдська).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...