Руслан Марцінків перевірив функціонування касових апаратів у ЦМКЛ (ФОТО)

Відповідно до розпорядження міського голови відтепер усі міські лікувальні установи повинні бути оснащені касовими апаратами для благодійних внесків. У Центральній міській клінічній лікарні таких апаратів вже є 5. Їхнє функціонування, переваги та недоліки оглянув 9 лютого Руслан Марцінків разом зі своїм заступником Олександром Левицьким.

До цього благодійні внески заносились лише до журналу реєстрації, що унеможливлювало чіткий контроль за фінансовим потоком. Це викликало чимало нарікань від пацієнтів, тому міським головою було прийняте рішення організувати збір благодійних коштів через касові апарати. Зараз таке обладнання присутнє лише в ЦМКЛ і в міській поліклініці №3. Однак, за словами Руслана Марцінківа, це лише пілотний проект і найближчим часом усі лікувальні заклади міста будуть оснащені касовими апаратами.

«Ми розпочали цей проект на базі Центральної міської клінічної лікарні, але будемо його впроваджувати і в решті лікувальних установ. Крім того, ми зобов’язали керівників звітувати про точну суму надходжень з благодійних внесків на офіційному сайті медзакладу. Громада має право знати, куди направляються її кошти», - прокоментував нововведення Руслан Марцінків.

Благодійні внески повинні залишатись добровільними і здійснюватись без будь-якого примусу. Сума таких внесків, хоча і може бути рекомендованою, але кожної особою визначається індивідуально

Окрім касових апаратів благодійні внески можна оформити і через банк, маючи розрахунковий рахунок установи. Такі платежі також будуть фіксуватися і вноситись до відомчої звітності. Усі кроки міської влади щодо організації небюджетних надходжень у лікувальні заклади тепер направлені на їх облік та прозорість.

Найбільш витратними на базі ЦМКЛ виявились операції та аналізи, які потребують залучення вартісного обладнання, такі як: рентген, томографія, УЗД тощо. Приміром, технічний огляд одного томографа у рік становить понад 100 тис. грн. Саме тому такі галузі медицини найбільше потребують фінансування, в тому чисті і за рахунок внесків пацієнтів.

Та попри це Руслан Марцінків ще раз звертається до громади і лікарів з проханням пам’ятати, що благодійні внески повинні залишатись добровільними і здійснюватись без будь-якого примусу. Сума таких внесків, хоча і може бути рекомендованою, але кожної особою визначається індивідуально.

1455031192_na-kas-u-cmkl_izmen.razmer
1455031192_na-kas-u-cmkl_izmen.razmer
1455031251_rozpovdaye-pro-blagodyn-vneski_izmen.razmer
1455031251_rozpovdaye-pro-blagodyn-vneski_izmen.razmer
1455031183_z-zavduvachem-rentgenvddlu_izmen.razmer
1455031183_z-zavduvachem-rentgenvddlu_izmen.razmer
1455031258_priymalnomu-vddlenn_izmen.razmer
1455031258_priymalnomu-vddlenn_izmen.razmer
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська благодійні внески ЦМКЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі