За сприяння уряду Швеції на Прикарпатті запрацює електронний документообіг

У рамках проекту «Підтримка електронного управління в Україні» в облдержадміністрації відбулася робоча зустріч керівника апарату ОДА Валерія Крецула з представниками Академії е-врядування (Естонія), яка є виконавцем Проекту, та компанії «Soft Xpansion Ukraine Ltd», яка втілює завершальний етап його реалізації.

Зазначимо, що даний Проект фінансується урядом Королівства Швеції через Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida).

Його метою є впровадження систем електронного документообігу (СЕДО) в структурних підрозділах Івано-Франківської і Калуської міських рад та Івано-Франківської облдержадміністрації, яка призначена для організації створення, реєстрації і зберігання вхідної і вихідної кореспонденції та подальшої роботи з ними (пошук, формування доручень, звітів тощо) із розмежуванням прав доступу. Це дозволить значно скоротити час документообігу в державних структурах, підвищити ефективність роботи з документами та посилить контроль виконавської дисципліни.

Під час зустрічі обговорено стан реалізації Проекту, окреслено строки його завершення.

Зазначалося, що запропонована система електронного документообігу суттєво відрізнятиметься від тієї, яка функціонує у деяких структурних підрозділах ОДА. Тестовий режим її роботи розпочнеться уже з 15 лютого. Впродовж тижня діловоди матимуть можливість внести свої корективи.

Окрім того, при необхідності працівники облдержадміністрації пройдуть курси підвищення кваліфікації.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська електронний документообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі