Як повинен діяти поліцейський у конфліктній ситуації? (ОПИТУВАННЯ)

З лютого на вулицях Івано-Франківська з'явилася нова поліція. Патрульні намагаються забезпечити порядок в місті і всіляко боряться з хуліганами та порушниками ПДР.

Буває, що між полісменами та порушниками виникають конфліктні ситуації. Прикладом цього є нещодавний інцидент з "власником Пасічної", затримання полісменами неадекватних молодиків у центрі міста, а найбільшої популярності набрав конфлікт між поліцейськими та білявкою на "Nissan Juke".

Роботу нових патрульних іванофранківці стали жваво обговорювати у соцмережах. Одні задоволені їхньою роботою, хтось радить приймати жорсткіші заходи щодо порушників і, особливо тих, хто вчиняє непокору представникам закону, інші ж засуджують молодих полісменів, мовляв перегинають палицю, зазнаються.

З огляду на різношерстність думок та поглядів на роботу франківських копів, сайт 0342.ua вирішив поцікавитися у мешканців місті, як на їхню думку повинен діяти поліцейський у разі винекнення конфліктної ситуації з порушником. Висловити свою позицію можна із запропонованих варіантів:

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі