Семеро податківців Івано-Франківщини повернулися із зони АТО

Із зони Антитерористичної операції повернулися семеро працівників податкової міліції, які з гідністю і честю виконували свій обов’язок на сході країни.

«Мені приємно вітати наших хлопців – працівників податкової міліції з поверненням додому, які з гідністю та мужністю виконували свій конституційний обов’язок. Вони здійснювали належний контроль за переміщенням осіб та упередженням незаконного перевезення товарів через умовний кордон, що є вкрай важливо в умовах сьогодення», - зазначила у вітальному слові начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

Під час заходу фантомівець-підполковник податкової міліції ГУ ДФС в області Сергій Вербовий зазначив, що податкові міліціонери з честю та гордістю виконали покладені на них завдання та подякував колегам за підтримку та теплу зустріч.

Працівники податкової міліції обласного відомства, які повернулися із зони проведення антитерористичної операції, за високий професіоналізм та особисту мужність і героїзм, виявлені в зоні бойових дій під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України отримали почесні грамоти від голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука.

Також до нагородження фантомівців Подяками та медаллю «За гідність та патріотизм» долучилися представники громадської організації «Промінь ІФ».

Загалом, з квітня 2015 року на сході країни в складі спеціального підрозділу Державної фіскальної служби «Фантом» несли службу 23 податківці Івано-Франківщини, з яких ще 6 на сьогодні перебувають у зоні АТО.

Спеціальний підрозділ Державної фіскальної служби «Фантом» здійснює контроль за переміщенням осіб та протидіє незаконному перевезенню товарів через умовний кордон вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей. Завдяки роботі працівників органів ДФС на ринки України не потрапила значна кількість контрабандних та фальсифікованих товарів.

Як визнання заслуг «фантомівців» є ініціатива депутатів Верховної Ради України щодо надання офіцерам спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» право на отримання статусу учасника бойових дій. Відповідний законопроект схвалено Верховною Радою України.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська податківці АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі