В ІФНМУ запровадили оновлений формат дистанційної освіти

На кафедрі оториноларингології, офтальмології з курсом хірургії голови та шиї ІФНМУ розпочинається оновлений формат проекту «Дистанційне навчання».

Його мета – розробляти і ефективно реалізовувати принципи дистанційної освіти серед оториноларингологів, педіатрів та сімейних лікарів.

«Дистанційне навчання» – не є новим проектом, оскільки успішно впроваджується на базі ІФНМУ вже три роки. Процес зазвичай проходив у форматі телеконференції, під час якої відбувалися лекції, семінарські заняття, а наприкінці навчального циклу – здача практичних навичок безпосередньо в університеті.

Однак уже з нового року в ІФНМУ вперше в Україні стала доступною електронна дистанційна реєстрація, що суттєво спрощує увесь процес он-лайн навчання.

«На участь у першому етапі «Дистанційного навчання» уже є 160 заявок від лікарів з усієї України», – повідомив завідувач кафедри оториноларингології, офтальмології з курсом хірургії голови та шиї ІФНМУ Василь Попович.

Особливістю підготовки цих навчальних курсів є сучасний стратегічний напрям на доказову медицину, тому працівники кафедри насамперед акумулюють знання з усього світу, зокрема аналізують протоколи лікування з різних країн, а також додають власний досвід.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська дистанційна освіта ІФНМУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі