• Головна
  • 9 лютого ц.р останній термін подання до органів ДПС податкової звітності за IV квартал та 2011 рік, в т. ч. фізичних осіб – підприємців!
14:50, 31 січня 2012 р.

9 лютого ц.р останній термін подання до органів ДПС податкової звітності за IV квартал та 2011 рік, в т. ч. фізичних осіб – підприємців!

ДПА в Івано-Франківській області повідомляє, що граничний термін подання податкової звітності за квартал – протягом 40 календарних днів після закінчення кварталу.
За 4 кв.2011 року  податкову звітність необхідно подати до органів ДПС за місцем взяття на облік не пізніше 9 лютого ц.р.
До основної податкової звітності, зокрема відноситься податкова декларація з податку на прибуток підприємств за 2-4 квартал 2011 року, податкова декларація з екологічного податку за 4 квартал 2011 року, податковий звіт про використання коштів неприбуткових організацій і установ (громадських, релігійних, освітніх та інших установ та організацій), річна податкова декларація фізичних осіб–підприємців на загальній системі оподаткування.
Платники податку на прибуток разом з відповідною податковою декларацією (за 2-4 квартал 2011) подають також фінансову звітність за 2011 рік.
Звертаємо увагу великих та середніх підприємств, які  зобов’язані подавати податкову звітність в електронному вигляді, що передбачено в Податковому кодексі України.
Про порядок подання електронної звітності можна дізнатись в податковій інспекції за місцем реєстрації, а також на сайтах ДПС України www.sta.gov.ua та ДПА в області www.odpa.if.ua.
Вчасне подання звітності застереже платників податків від застосування  штрафних санкцій, а посадових осіб - від притягнення до адміністративної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...