Пенсійники акцентують увагу на легалізації зайнятості населення

Торік органи Пенсійного фонду України в області забезпечили своєчасне та в повному обсязі фінансування на виплату пенсій майже 367 тис. громадян.

Середній розмір пенсії становить 1537 грн., що на 8,5% більше порівняно з 2014 роком. Про це йшлося на розширеній нараді за участю заступника Голови правління Пенсійного фонду України Владислава Машкіна, на якій розглянуто підсумки роботи головного управління Пенсійного фонду України в області в 2015 році та визначено завдання на 2016 рік.

У складній економічній ситуації, коли в області спостерігається тенденція до скорочення працюючих застрахованих осіб, органи Фонду особливу увагу приділяють легалізації зайнятості та заробітної плати. У співпраці з фіскальними органами торік в області виявлено понад 2,3 тис. нелегальних працівників. Їх легалізація дозволила залучити до бюджету Пенсійного фонду єдиного внеску на суму більш як мільйон гривень на місяць.

Загалом до бюджету Пенсійного фонду України за 2015 рік надійшло майже 3,4 млрд. грн., що на 335,6 млн. грн. більше, ніж у 2014 році. Також досягнуто скорочення заборгованості за страховими внесками на 16%.

Проблемою в роботі органів Пенсійного фонду України в області залишається значний борг підприємств-банкрутів, який сягає 78% від загальної заборгованості до бюджету Фонду, в основному з відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій.

Заступник Голови правління Пенсійного фонду України Владислав Машкін окреслив основні напрями, які слід розвивати органам Фонду в 2016 році, наголосив на покращенні комунікації із громадськістю,подякував працівникам Фонду за фаховість у роботі та висловив певність, що вони докладуть зусиль на виконання завдань, незважаючи на значне навантаження в сьогоднішніх умовах.

У роботі наради також взяли участь і виступили керівники обласної ради профспілок Ігор Басюк та об’єднаної організації роботодавців Василь Скригунець.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська пенсії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі