Проект «Україна-Норвегія»: в ІФНТУНГ стартував черговий етап перепідготовки військовослужбовців

У Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулось урочисте відкриття навчання четвертої групи слухачів відповідно до програми українсько-норвезького проекту «Професійна перепідготовка звільнених у запас кадрових військовослужбовців Збройних Сил України, інших силових структур, звільнених у запас 2008 – 2015 р.р., або включених до плану звільнення, і членів їх сімей» за спеціальністю «Економічна безпека підприємства».

За інформацією прес-служби університету, фінансову підтримку навчання забезпечує Міністерство закордонних справ Королівства Норвегія, Міжнародний фонд соціальної адаптації (МФСА) та університет NORD (місто Будо, Норвегія). Для слухачів навчання є безкоштовним.

Організатори проекту зазначають, що головна його мета – зняття соціальної напруги в офіцерському середовищі та сприяння соціальній адаптації офіцерів і членів їх сімей до умов цивільного життя.

Відповідно до договору про співпрацю ІФНТУНГ з МФСА, викладачі Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі ІФНТУНГ здійснюватимуть професійну перепідготовку військових за спеціальністю «Економічна безпека підприємства» в обсязі 500 годин. Дисципліну «Ділове адміністрування» викладатиме представник університету NORD.

Організатор навчання цьогорічної групи слухачів – професор Ірина Фадєєва, завідувач кафедри фінансів, поінформувала, що участь у проекті дозволить слухачам оволодіти актуальними знаннями у сфері організації, планування та здійснення підприємницької діяльності, економічної безпеки суб’єктів бізнесу, сформувати практичні навички та отримати юридичну і фахову допомогу у створенні або подальшому розвитку власного бізнесу. Програмою також передбачено вивчення ділової англійської мови.

У навчанні візьмуть участь 30 слухачів віком від 23 до 50 років, з яких 9 – члени сімей військовослужбовців, і 4 – демобілізовані учасники АТО. У групі навчатиметься 12 жінок. Кожен слухач отримав навчально-методичні матеріали, розроблені ІФНТУНГ та іншими українськими університетами-учасниками проекту.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська Проект «Україна-Норвегія»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі