Минулоріч на Прикарпатті відпочили та оздоровилися 36587 прикарпатських дітей

Про це йшлося під час підсумкової колегії управління молоді і спорту облдержадміністрації. Участь у її роботі взяв перший заступник голови ОДА Сергій Басараб, представники спортивної спільноти Прикарпаття, а також депутати обласної ради – члени профільної комісії з питань гуманітарної політики та свободи слова.

Під час засідання колегії начальник управління молоді і спорту ОДА Ростислав Микитюк розповів про роботу управління у 2015 році. Зокрема, посадовець поінформував про організовані та проведені заходи, спрямовані на патріотично-громадянське виховання молоді, соціально-психолологічну реабілітацію та розвиток фізичного виховання та спорту. Окрім того, акцентував увагу на спортивних досягненнях краян.

За словами Ростислава Микитюка, впродовж 2015 року управлінням молоді і спорту ОДА було проведено низку заходів національно-патріотичного спрямування, зокрема, обласні програми «Чорний ліс», «Карпатський легіон», «Почесна варта Говерли».

З метою популяризації туристичного потенціалу Івано-Франківщини та пропаганди ідеї миру і єдності народу проведено молодіжно-патріотичну акцію «Карпати єднають волонтерів», участь у якій взяли добровольці із різних країн світу, а саме: Польщі, Румунії.

У минулому році, за словами Ростислава Микитюка, значна увага приділялася оздоровленню та відпочинку юних прикарпатців.

«У 2015 році за сприяння управління молоді і спорту ОДА оздоровилися та відпочили 36587 дітей, - повідомив посадовець. – Серед них - 883 дитини-сироти, 1067 дітей-інвалідів, 13228 дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, 7426 талановитих та обдарованих, 351 із числа внутрішньо переміщених осіб і 809 дітей, батьки яких загинули, або беруть участь у проведенні Антитерористичної операції».

Разом з тим, Ростислав Микитюк ознайомив присутніх із заходами, які проводитиме управління молоді і спорту ОДА у 2016 році.

Кращих спортсменів та тренерів області відзначили почесними нагородами управління ОДА.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська діти оздоровлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі