У Франківську видали книжку про роль прикарпатців у Євромайдані

Колектив викладачів Прикарпатського університету створив видання “Український Євромайдан.Прикарпатський вимір”. У ньому, зокрема, досліджено внесок жителів Івано-Франківської області в події Євромайдану. 

Книжка вийшла за редакцією доктора історичних наук, професора Миколи Кугутяка. На різних етапах дослідження до нього долучалися студенти, аспіранти, учителі, представники громадськості, політичних партій, органів влади та самоврядування, активні учасники Майдану, повідомляє прес-служба ПНУ ім. В. Стефаника.

“У книзі розкрито причини та передумови Революції Гідності, проаналізовано рушійні сили та цілі. У нарисах, статтях, а також у хроніці подій і документах простежено внесок жителів Івано-Франківської області в події Євромайдану, висвітлено перебіг народного протесту, що розпочав великі зміни не лише в Україні, але – без перебільшення – вплинув на формування нового вектора розвитку світової історії.

Окремий розділ книги присвячений загиблим прикарпатським Героям Небесної Сотні, Героям України – Роману Гурику, Сергію Дідичу, Ігорю Дмитріву, Богдану Калиняку, Михайлу Костишину, Ігорю Ткачуку та Василю Шереметі. Загалом в книзі близько 700 сторінок”, – йдеться в описі видання.

Презентація книжки відбудеться 1 березня у центральному корпусі ПНУ ім. В. Стефаника, у 25-ій аудиторії.

www.galka.if.ua
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська Євромайдан книга
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі