Інспектори нової Муніципальної інспекції з благоустрою отримуватимуть зарплату у розмірі до 5 тис. грн

В Івано-Франківську розпочався набір інспекторів у Муніципальну інспекцію з благоустрою, створену на базі Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради.

Про це у спільноті Комуналка ІФ повідомив очільник Департаменту Михайло Смушак, - передає 0342.ua.

"Нам потрібні молоді активні хлопці та дівчата з активною громадянською позицією навести в місті порядок, які мають юридичну освіту, хорошу фізичну форму, а також бажання працювати. Досвід роботи не обов'язковий", - йдеться у повідомленні.

Щодо обов'язків нових інспекторів, то вони повинні будуть перевіряти дотримання всіма суб'єктами Правил благоустрою міста Івано-Франківська, зокрема, боротися з самовільним виконанням земляних робіт, самовільним встановленням МАФів, стихійною торгівлею, незадовільним санітарним станом території, порушенням вимог до розміщення вивісок і реклами тощо.

Кожному працівнику Інспекції гарантується своєчасна виплата заробітної плати до 5 тис. грн, чітка система преміювання та службовий транспорт

"Кожному працівнику Інспекції гарантується своєчасна виплата заробітної плати до 5 тис. грн, чітка система преміювання за виконану роботу на підставі виконання плану приписів та протоколів, службовий транспорт (велосипед, моторолер, або автомобіль), повний пакет соціального забезпечення, робота в згуртованому та активному молодому колективі, потенціал кар'єрного росту", - запевняє Смушак.

Ми чекаємо на Вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 7, Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою.

Заяви бажаючих вступити у лави Муніципальної інспекції з благоустрою приймаються до 15 березня за адресою вул. Незалежності, 7 (Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою). 

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська інспектор з благоустрою Муніципальна інспекція з благоустрою
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі