Кібер-Ніж: Що це за лікування?

Легеневі пухлини (в т.ч. метастази), рак простати і пухлини головного мозку є одними з тих хвороб, за лікуванням яких найбільш часто пацієнти звертаються в онкологічні клініки Кібер-Ніж як ця http://www.cliniccyberknife.ru, проте CyberKnife® може також використовуватися для лікування інших онкологічних захворювань стереотаксичною променевою терапією (радіохірургією). Розглянемо, які ще онкологічні хвороби підходять для лікування Кибер-Ножем.

Рак підшлункової залози

Рак підшлункової залози є одним з найбільш поширених причин смертності від онкологічних захворювань в світі. Сотні тисяч нових випадків раку підшлункової залози буде діагностовано щорічно. До загальних факторів ризику для захворювання відносяться куріння, літній вік і певні генетичні умови.

Артеріовенозна мальформація (АВМ)

АВМ – це ненормальні зв'язки між артеріями і венами, які зазвичай зустрічаються в головному і спинному мозку. Кров, як правило, надходить в мозок через артерії, переходить до капілярів і в вени. При артеріовенозній мальформації кров рухається від артерій до вен, минаючи капіляри і створюючи ризик розриву, який може викликати кровотечу в головному або спинному мозку. За статистичними даними АВМ трапляється у менш ніж 1 відсотка від загальної чисельності населення і частіше зустрічається у чоловіків, ніж у жінок. Дізнайтеся докладніше про лікування артеріовенозної мальформації Кібер-Ножем за наступною ланкою.

Рак нирки

Рак нирки є рідкістю у пацієнтів молодше 45 років, однак, згідно з оцінками онкологів, сотні тисяч нових випадків раку нирки підтверджуються щорічно. Середній вік людей, які дізнаються про свій діагноз раку нирки становить 64 роки.

Очні / орбітальні пухлини

Ракові захворювання очей зазвичай трапляються у людей старше 50 років. Більшість випадків раку очей починаються як меланоми сітківки ока, або злоякісні пухлини меланоцитів, які виробляють темну пігментацію в шкірі і очах. Тим не менш, деякі розвиваються як лімфоми, які розвиваються в крові. Вплив сонця і колір очей, а також деякі генетичні умови, можуть збільшити ризик захворювання.

Рак печінки

Рак печінки зустрічається частіше в Африці і Азії, і понад 90 відсотків випадків діагностується у пацієнтів старше 45. Хоча він частіше зустрічається у чоловіків, ніж у жінок, рак печінки є провідною причиною смерті від раку в усьому світі. Дізнайтеся докладніше про лікування раку печінки Кібер-Ножем на цій сторінці.

Кібер-Ніж: Що це за лікування? (фото) - фото 1
Кібер-Ніж: Що це за лікування? (фото) - фото 1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі