• Головна
  • Івано-Франківському обласному фтизіопульмонологічному центру виповнилося 20 років
16:00, 6 лютого 2012 р.

Івано-Франківському обласному фтизіопульмонологічному центру виповнилося 20 років

Голова Держслужби України соцзахворювань Тетяна Александріна привітала колектив  Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру з 20 річницею діяльності. Про це АМН повідомили у прес-службі Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Івано-Франківському обласному фтизіопульмонологічному центру виповнилося 20  років. Його було створено за ініціативою обласного управління охорони здоров'я на базі протитуберкульозного диспансеру області, центр надає консультативну та лікувально-діагностичну допомогу паціэнтам з легеневою патологією.

Центр має 7 стаціонарних відділень: бактеріовиділення, хіміорезистентного і хронічного туберкульозу, легеневої хірургії, легеневого туберкульозу і менінгіту для дітей, пульмонології, диференційної діагностики і малих форм туберкульозу, профпатології. До центру приєднано пульмонологічне й торакальне відділення обласної клінічної лікарні, створено диференційно-діагностичне відділення.

Стаціонарні відділення для оптимізації лікувально-діагностичного процесу оснащені торакоскопами, ультразвуковими інгаляторами, апаратом діатермії та іншою діагностичною апаратурою; придбано два діагностичні комп'ютерні цифрові флюорографи. У поліклінічному відділенні працюють: лікарі-фтизіатри, торакальні хірургі, лікарі-пульмонологи.

На базі центру діють курси підвищення кваліфікації медичних сестер протитуберкульозних закладів області. У лікувально-профілактичних установах Івано-Франківщини спеціалісти проводять постійну організаційно-методичну роботу щодо попередження захворювання на туберкульоз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...