• Головна
  • На яке безкоштовне медичне обслуговування мають право військовослужбовці?
16:01, 10 березня 2016 р.

На яке безкоштовне медичне обслуговування мають право військовослужбовці?

За участю координаторів Центру допомоги учасникам АТО відбулася прес-конференція щодо реального стану медичного обслуговування учасників АТО, проблем та шляхів їх вирішення, у рамках якої було презентовано «дорожню карту» медичного обслуговування військовослужбовців.

За словами волонтерів Центру, до пільг, передбачених для учасників АТО, зокрема, належить функціонування у поліклініках та лікарнях області Єдиного вікна, безкоштовне надання лікарських препаратів, забезпечення стаціонарним лікуванням та діагностикою.

Окрім того, військовослужбовці мають право на щорічне одноразове медичне обстеження і диспансеризацію із залученням необхідних фахівців, безоплатне стоматологічне лікування.

Як зазначила представник департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марія Бойко, наразі постановою Кабінету міністрів України затверджено перелік безкоштовних лікарських препаратів, який включає понад 700 найменувань.

«Наразі у департаменті охорони здоров’я ОДА наявний реєстр аптечних установ, які уклали угоди про співпрацю із лікувальними закладами та надають безкоштовні медичні препарати, ̶ наголосила Марія Бойко. – Разом з тим, у рецептах варто вказувати найменування діючої речовини препарату, необхідної для лікування».

Зауважимо, що вищезазначені пільги не поширюються на членів сімей військовослужбовців. Будь-яке обстеження, не призначене медиками, проводиться за кошти бійця.

Координатори Центру також звертаються до власників аптечних установ та лікувальних закладів із проханням сприяти наданню медичних послуг та препаратів для учасників АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #АТО #лікування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...