
09:43, 15 березня 2016 р.
Франківські патрульні "вполювали" двох п'яних водіїв (ФОТО)
Патрульні Франківська спіймали двох нетверезих водіїв.
За керування в неверезому стані водії авітвок "Skoda Octavia" та "Renault Kangoo" сплатять штраф, який складає від 3400 до 5950 грн, проте остаточне покарання визначить суд, - інформує 0342.ua з посиланням на прес-службу Патрульної поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
23:01, 15 червня
15:08, 22 червня
10:12, 11 червня
18
15:12, 22 червня
15:22, 22 червня

Коментарі