• Головна
  • У місті з’являться нові центри надання субсидій
09:20, 16 березня 2016 р.

У місті з’являться нові центри надання субсидій

Вчора, 15 березня Руслан Марцінків оглянув стан ремонту приміщень під нові пункти призначення субсидій. Про призначення і специфіку роботи нових центрів міському голові розповів перший заступник директора департаменту соціальної політики МВК Руслан Зелик.

На вул. Військових Ветеранів, 10а готують до експлуатації приміщення для відділу субсидій. Потреба створення нового підрозділу, який би займався виключно питанням пільг на житлово-комунальні послуги, у структурі ДСП виникла лише цьогоріч. «З новими тарифами у багатьох людей не лишається іншого вибору, як оформити субсидію. Звідси і величезні черги. На разі до ДСП звернулось понад 30 тис. осіб. Те приміщення, яке зараз має департамент не дозволяє ефективно працювати з такою кількістю людей», - коментує Руслан Марцінків.

Приміщення на вул. Військових Ветеранів розраховане на 35 робочих місць. Новий центр спеціалізуватиметься на обслуговуванні громадян з питань субсидій. Тут буде 8 спеціалістів, які займатимуться прийомом документів, окремо – працівники, що видають результати щодо призначення пільг. Крім того, у новому приміщенні розмістяться архіви та фахівці, які опрацьовують заяви. У центрі можна буде роздрукувати будь-яку необхідну довідку, а для додаткової зручності і миттєвої консультації передбачені робочі місця для представників підприємств - надавачів комунальних послуг населенню.

Простір приміщення, з огляду на функціональне призначення, буде поділений на окремі сектори, аби черги за різними послугами не перетинались і працівники на різних операціях не заважали один одному. Архіви і спеціалісти, які опрацьовують заяви, розмістяться на іншому поверсі, ніж фахівці, які працюють безпосередньо з людьми. За словами Руслана Зелика, проектували приміщення так, аби максимально оптимізувати роботу і розраховували його для зручності мешканців і працівників. Новий центр покликаний значно спростити процес отримання субсидій.

«Хочеться комплексно працювати у цьому напрямі. І на додачу до нового приміщення і штату використовувати і ефективне програмне забезпечення. Йдеться про розроблений дата-центр, який би синхронізував дані усіх підприємств-надавачів комунальних послуг. Тому сподіваюсь, що скоро вдасться реалізувати і цей проект», - повідомив міський голова.

Окрім цього ще з грудня, за дорученням Руслана Марцінківа, у консультаційних пунктах МІУК з питань цивільного захисту додали робоче місце для спеціалістів відділу субсидій. Також тут знаходяться паспортисти, спеціалісти по розрахунках з населенням. Такі консультаційні центри з фахівцем із субсидій знаходять на вул. Мазепи, Івана Павла ІІ, і ще один готується на вул. Галицькій, де міський голова також перевірив хід ремонтних робіт.

До облаштування нового приміщення відділу субсидій на Військових Ветеранів додаткові робочі місця у консультаційних пунктах МІУК дещо розвантажили черги у головному офісі ДСП. Ці центри територіально націлені і дозволяють мешканцям отримати послугу у своєму районі міста.

«Роботи у напрямі зменшення черг за субсидіями розпочались ще на початку зими. Головна ціль, щоб мешканець в одному місці міг отримати необхідну довідку для оформлення пільги і не лише з комунальних підприємств, але й приватних, і тут же подати всі документи», - зазначає Руслан Марцінків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #центр надання субсидій
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...