• Головна
  • Івано-франківські учні представили роботи в Малій академії наук
15:29, 9 лютого 2012 р.

Івано-франківські учні представили роботи в Малій академії наук

31 січня та 01 лютого 2012 року відбувся І етап Всеукраїнського захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України м. Івано-Франківська.

Основним завданням конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, формування активної громадянської позиції, виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати і відстоювати власну думку.

На конкурс було представлено 27 науково-дослідницьких робіт, учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. На базі Медичного національного університету відбувся захист 12 робіт по секціях хімії, медицини, екології, біології, валеології, психології, зоології та ботаніки, агрономії, охорони довкілля та раціонального природокористування, а у міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася презентація 15 науково-дослідницьких робіт по відділеннях економіки, математики, технічних наук, наук про землю, археології та історії.

За рішенням журі 26 робіт було визнано переможцями у секціях відповідно до наукових відділень Малої академії наук. З урахуванням навчальних досягнень учнів з відповідних базових дисциплін, роботи були рекомендовані до участі у ІІ етапі конкурсу, який відбудеться 25-26 лютого 2012 року на базі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, Івано-Франківського технічного університету нафти і газу та Івано-Франківського національного медичного університету.

Наукові керівники дитячих робіт, а це кандидат хімічних наук, доцент Івано-Франківського медичного університету Мельник Марія Василівна, доцент медичного університету Гладун Ярослав Дмитрович, вчитель хімії НВК школи-гімназії №3 Рублик Любов Адамівна, вчитель біології ПМЛ Жолобчук Меланія Володимирівна, вчитель образотворчого мистецтва ЗШ №3 Буяк Наталія Павлівна, сподіваються на достойний виступ учнівської команди Івано-Франківської Малої академії наук у ІІ етапі конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...