
12:28, 22 березня 2016 р.
Тарифи «МІУК» — економічно необгрунтовані?
Як з’ясувало тервідділення Антимонопольного комітету України, Івано-Франківсье КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» («МіУК») встановило в «Положенні про проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг на 2016—2017 роки» такі умови, які позбавляють учасників конкурсу права подати власні розрахунки вартості зазначених послуг та унеможливлюють обрання переможця з-поміж тих, хто запропонує найкращу якість за найнижчою ціною.
Відтак, це може призвести до затвердження виконкомом Івано-Франківської міськради необррунтованих тарифів на послуги, - пише 0342.ua з посиланням на Галичину.
У зв’язку з цим адмінколегія територіального відділення АМКУ рекомендувала припинити дії, які містять ознаки порушення Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
07:15
23 грудня
Оголошення
10:04, 15 грудня
1
15:58, 23 грудня
15:58, 23 грудня
11:54, 18 грудня
2

Коментарі