• Головна
  • Івано-франківські податківці донарахували 1,1 млн грн за порушення законодавства при виплаті зарплати
17:00, 10 лютого 2012 р.

Івано-франківські податківці донарахували 1,1 млн грн за порушення законодавства при виплаті зарплати

За порушення податкового законодавства при виплаті заробітної плати івано-франківськими податківцями донараховано понад 1,1 млн грн.

Таку суму штрафів доведеться сплатити 61 суб’єкту господарювання міста Івано-Франківська, які допустили порушення при виплаті заробітної плати найманим працівникам. Упродовж 2011 року міські податківці перевірили 24 підприємців та 37 юридичних осіб. І у всіх випадках було встановлено порушення податкового та трудового законодавства. Про це сьогодні, 10 лютого, ЗІКу повідомили в прес-службі обласної ДПА.

Також за підсумками перевірок, проведених податківцями у минулому році, легалізовано 418 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без укладення трудових угод та без сплати податку. До бюджету додатково надійшло понад 60 тис.грн податку з доходів фіхзичних осіб

Зокрема, за результатами перевірок трьох підприємств щодо правильності нарахування та сплати податку з доходів фізичних осіб, працівниками міської ДПІ встановлено факт несвоєчасного його перерахування до бюджету. За таке порушення суб’єктам господарювання нараховано пеню в сумі 78,9 тис.грн та застосовано штрафні санкції в розмірі 22,2 тис. грн. Крім цього, на одному з цих підприємств податківці виявили факт порушення норм трудового законодавства та ухилення від оподаткування виплаченої найманим працівникам зарплати. В результаті суб’єкту господарювання донараховано 11,7 тис. грн податку та штрафних санкцій. Матеріали перевірки скеровано до прокуратури міста для вжиття відповідних заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...