
11:05, 31 березня 2016 р.
Завтра франківці зможуть зробити "селфі" із "Грозою Стометрівки"
Завтра, 1 квітня, іванофранківці матимуть можливість зробити селфі зі скульптурою "Грози Стометрівки".
Зробити веселий знімок Євген Самборський запрошує у Центр сучасного мистецтва, що по вул. Шевченка,1, пише 0342.ua.
Акція триватиме з 15.00 до 18.00 години.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Гроза Стометрівки» про культуру в Івано-Франківську (ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:44, 2 червня
09:50, 1 червня

Коментарі