• Головна
  • На Прикарпатті завершився мисливський сезон
16:39, 17 лютого 2012 р.

На Прикарпатті завершився мисливський сезон

На Прикарпатті завершився сезон полювання 2011/2012 рр. Про це повідомили в прес-службі Мінекології. З 5 лютого користувачі мисливських угідь Івано-Франківської області розпочали проведення щорічного обов’язкового обліку мисливських тварин.

Такий захід здійснюється з метою забезпечення раціонального використання мисливського фонду області, встановлення об’єктивних лімітів добування (відстрілу, відлову) мисливської фауни для сезону полювання 2012/2013рр.

Під час обліку визначається чисельність тварин та місця їх перебування на території господарств, розраховуються норми відстрілу на наступний мисливський сезон. Фахівці Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області здійснюють контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства під час проведення обліків мисливської фауни, а також проводять рейдові перевірки по контролю за охороною тваринного світу на територіях державного мисливського фонду області.

Особлива увага надається відповідності фактичної чисельності оленя благородного, козулі європейської та зайця-русака до первинних матеріалів обліків за минулий рік.

Оскільки сезон полювання завершено, Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області попереджає громадян про заборону перебування у межах мисливських угідь (в тому числі на польових і лісових дорогах) з будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування диких тварин або з собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання. Виявлений будь-який із вищеперерахованих фактів буде розцінюватись як браконьєрство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...