• Головна
  • У Франківську, згідно указу Президента, відзначили День справедливості
11:20, 20 лютого 2012 р.

У Франківську, згідно указу Президента, відзначили День справедливості

4 листопада 2011 року Президент України Віктор Янукович підписав указ про відзначення в Україні Дня соціальної справедливості. Свято постановили проводити щороку 20 лютого  у Всесвітній день соціальної справедливості. У Івано-Франківську з нагоди новоствореного свята вирішили провести засідання тристоронньої соціально-економічної ради.

Співголова ради, заступник міського голови Любомир Слободян, запевняє, що одним з найважливіших питань на сьогодні залишається забезпечення громадян роботою. «Кожна сім’я розуміє що кожен її член має бути забезпечений освітою і роботою. Є багато напрямків роботи, особливо варто відзначити міський центр зайнятості, працівники якого своєю працею щодня допомагають людям здійснити пошук роботи», – сказав Любомир Слободян.

Серед інших важливих соціальних аспектів Любомир Слободян називає питання забезпечення соціальним страхуванням, легалізацію зарплати, яка надає соціальні гарантії.

Про необхідність встановлення у суспільстві соціальної справедливості говорив на засіданні і Володимир Тихонський, голова Івано-Франківської організації роботодавців.

Одним із завдань своєї організації він бачить можливість представляти більш широкі верстви роботодавців. «Залежно від того, як вони ведуть свій бізнес і взаємодіють з владою, і є забезпеченими наші люди. В минулому році ми багато працювали над пропозиціями до податкового кодексу. І сьогодні соціальне напруження не виходить на перший план», – сказав Володимир Тихонський. Він наголосив і на тому, що в Івано-Франківській організації роботодавців засуджують виплату зарплат в конвертах, бо це погано впливає на захист населення. І запевнив, що у Івано-Франківську випадків використання  нелегальної робочої праці майже нема.

Проте голова міського комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства Ярослав Павлюк відзначення новоствореного свята називає початком точки відліку, коли влада повернеться обличчям до профспілок. І як приклад називає реформування житлово-комунальної галузі, внаслідок якого понад 800 чоловік залишилися без місця праці.

Підсумовуючи засідання тристоронньої соціально-економічної ради, Любомир Слободян запевнив – головне на сьогодні це соціальний діалог і саме він може забезпечити таки соціальну справедливість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...