• Головна
  • Івано-Франківський університет нафти і газу та Краківська академія почали видачу випускникам університету другого європейського диплома
10:30, 21 лютого 2012 р.

Івано-Франківський університет нафти і газу та Краківська академія почали видачу випускникам університету другого європейського диплома

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Краківська гірничо-металургійна академія (Польща) розпочали проект з видачі випускникам університету другого диплома, дійсного в країнах Європейського Союзу.

"Минулого року ми почали разом з Краківською гірничо-металургійною академією програму видачі другого диплома, тобто перші 15 випускників нашого університету вже отримали другий диплом, дійсний в Європейському Союзі, і стали рівноправними учасниками ринку праці за кордоном», - повідомив у своєму виступі в понеділок на науково-практичному семінарі "Заробітчани Івано-Франківщини - минуле і сьогодення", ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахій Крижанівський.

Цього року, сказав він, уже підписані угоди і більше 60 випускників університету нафти і газу отримають другий диплом європейського зразка.

Е.Кріжанівский підкреслив, що в університеті працює єдиний в Україні центр міжнародної сертифікації працівників нафтової і газової промисловості.

"Хто отримав такий сертифікат, має право виконувати роботи в будь-якій країні світу І хочу відзначити, що в даний момент у нас проходять навчання і сертифікацію навіть громадяни США.", - уточнив ректор.

Е.Крижанівский також звернув увагу на необхідність освоєння альтернативних ринків газу.

Він повідомив, що кілька років тому університет мав ліцензовану ділянку в Алжирі для видобутку там нафти і газу своїми силами.

"Були проблеми з транспортом Але сьогодні, завдяки зусиллям нашого університету і Національної академії наук, ці питання досить успішно вирішуються.", - Сказав Е.Крижанівский.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...