• Головна
  • Прокурорська перевірка виявила, що кримінальна міліція в справах дітей неналежно виконує свої обов’язки
10:30, 22 лютого 2012 р.

Прокурорська перевірка виявила, що кримінальна міліція в справах дітей неналежно виконує свої обов’язки

Зокрема, упродовж 2011-2012 років працівниками відділу кримінальної міліції у справах дітей  Надвірнянського РВ УМВС було виявлено 15 фактів продажу алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років. Проте, за матеріалами перевірок, до адміністративної відповідальності притягнуто лише продавців, а рішення щодо суб’єктів господарювання (штраф в сумі 6800 грн. та анулювання ліцензій) не приймалося.

Внаслідок неналежної роботи щодо попередження алкоголізму серед дітей упродовж 2010-2012 років до Надвірнянської ЦРЛ доставлено 12 неповнолітніх осіб з алкогольним отруєнням, однак перевірки щодо фактів споювання неповнолітніх, джерел реалізації їм алкогольних напоїв проведено лише в одному випадку.

Прокуратурою Надвірнянського району внесено подання начальнику районного відділення УМВСУ, в якому йдеться про негайне усунення виявлених порушень. Також прокуратура вимагає активізувати роботу щодо попередження правопорушень, бездоглядності та шкідливих звичок серед дітей Надвірнянського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...