• Головна
  • У Франківську найважче працевлаштувати колишніх службовців
13:00, 22 лютого 2012 р.

У Франківську найважче працевлаштувати колишніх службовців

Протягом 2011 року до служби зайнятості надійшло майже 5 300 вакансій, на які було працевлаштовано 3 500 осіб. Також, вдалося працевлаштувати 57 осіб з 83, які мають обмежені фізичні можливості. Про це розповідає директор Центру зайнятості Івано-Франківська Ганна Бандура. За її словами, сьогодні найбільша кількість безробітних спостерігається між жінками та людьми, які займали посади службовців.

«Найбільше серед безробітних у нас переважають жінки - понад 60 %, 65% - категорія осіб, які працювали на посаді службовців та неповних 20 осіб, які працювали за робітничими професіями», - зазначає Ганна Бандура.

Працівників сьогодні потребує сфера торгівлі та громадського харчування. Осіб, яких не вдається працевлаштувати перекваліфіклвують на інші професії.

«В основному до служби зайнятості поступають вакансії повязані з ринком, громадське харчування, проте категорію осіб, яка працювала на посадах службовців працевлаштувати практично не можливо. У більшості випадків ми працюємо з ними з питань перенавчання на іншу професію», - додала Ганна Бандура.

Нагадаємо, кількість зареєстрованих безробітних на 1 січня 2012 року в Івано-Франківську збільшилась порівняно з 1 грудня 2011р. на 4,6%, а до 1 січня 2011р. – на 18,3%, і склала 2537 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...