• Головна
  • На Івано-Франківщині буде цільова програма підтримки трудових мігрантів та їх сімей
13:30, 23 лютого 2012 р.

На Івано-Франківщині буде цільова програма підтримки трудових мігрантів та їх сімей

Головними чинниками, які спричинили у потенційних мігрантів бажання виїхати на роботу за кордон, було та залишається поширення бідності й необґрунтовано занижена ціна людської праці.

Про це, виступаючи на науково-практичному семінарі на тему «Заробітчани Івано-Франківщини - минуле і сьогодення», що проводився Українською Всесвітньою Координаційною Радою в актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, сказав голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

"Зневірившись у можливості знайти пристойний чи будь-який інший заробіток на батьківщині, наші земляки почали шукати кращої долі за кордоном, працюючи на непривабливій за професійним профілем, але добре оплачуваній роботі. Як наслідок, сьогодні в області важко знайти сім’ю, яка б не мала «свого» трудового мігранта", - наголосив він.

На думку Олександра Сича, виїзд наших земляків на роботу за кордон з одного боку дозволив їм покращити своє матеріальне становище, організувати добробут, забезпечити можливість навчання дітям, підтримати економіку області приватними інвестиціями.

"Однак, ціна цього матеріального благополуччя є надзвичайно високою: зруйновані сім’ї, покоління дітей, які виросли без одного з батьків або й без обидвох, втрачене здоров’я, втрата продуктивних сил, вимивання інтелекту та багато інших негативних наслідків", - зауважив Олександр Сич.

Олександр Сич запевнив, що обласна рада готова виступати партнером Української Всесвітньої Координаційної Ради у всіх питаннях, що є в межах компетенції обласної ради й будуть корисними громаді Прикарпаття.

Водночас, голова обласної ради висловив сподівання, що найближчим часом на розгляд сесії обласної ради буде винесена підготовлена комісією Регіональна цільова програма підтримки трудових мігрантів – вихідців з Івано-Франківської області та членів їх сімей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...