
10:52, 4 травня 2016 р.
Облагороджені вулиці, нанесена розмітка, висаджені квіти - до Дня міста обіцяють всюди навести лад
До наступних святкових вихідних комунальники обіцяють завершити зі зрізанням аварійних дерев, нанесенням розмітки і висадженням квітів на електричних опорах.
Про це йшлося на оперативній нараді 4 травня, ― повідомляє 0342.ua
Від сьогодні розпочинаються святкові заходи, які приурочені Дню міста, більшість подій пройдуть на вихідні. Саме тому, до цього часу комунальники пообіцяли навести лад на вулицях міста: покосити траву, висадити квіти, облагородити сквери і фонтани.
На дамбі річки Бистриця буде висаджено тризуб з квітів.
На нараді Руслан Марцінків нагадав комунальникам за те, щоб краще слідкували за тим, як зрізають траву і дерева, адже він неодноразово помічав по місту проблемні ділянки.
"Купіть лінійку і вимірюйте рівень трави, буде не такий, як треба ― штрафуйте", ― наголосив мер.
Також Марцінків наголосив, аби пошвидше зробили лад з розміткою навпроти входу в ЖД вокзал: "Не треба бути фахівцем, щоб бачити, що там є проблеми. Зробіть або розмітку, або знак".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:08
24 грудня
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
20:42, 12 грудня
1
16:55, 19 грудня
15
09:22, 20 грудня
9
18:22, 22 грудня
5

Коментарі