• Головна
  • Найстарша жінка України, яка живе на Прикарпатті, увійшла до Книги рекордів України
10:34, 28 лютого 2012 р.

Найстарша жінка України, яка живе на Прикарпатті, увійшла до Книги рекордів України

Нагорода за довгожительство. Завтра в селі Хотимир Тлумацького району Івано-Франківської області у зв’язку із встановленням рекорду України в категорії «Людина» - відбудеться офіційне нагородження та вручення диплому і подарунків найстаршій жінці України 115-річній Козак Катерині Іванівні.

Зафіксований результат: дата народження – 14 лютого 1897 року; місце народження с. Хотимир, Тлумацький р-н., Івано-Франківська обл., вік на момент фіксації рекорду – 115 років.

Диплом підтверджує факт реєстрації досягнення, як рекорду України і виступає свідченням загального визнання.

За участю представників органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації нагородження проводитиме представника Національного проекту «Книга рекордів України» Миколи Зелінський.

Біографічна довідка:Козак Катерина Іванівна, народилася 14 лютого 1897 року в селі Хотимир Тлумацького району. В даний час проживає у селі Хотимир у племінниці Буряк Олени Іванівни, 1929 р.н., а в теплу пору року – у своєму будинку, побудованому колгоспом, який межує з господаркою племінниці. Восени минулого року проживала в м. Коломия, у сина племінниці Олени.

За своє життя вона пережила часи Австро-Угорської імперії, Західноукраїнської Республіки, другої Речі Посполитої, Радянського Союзу, пам'ятає Першу і Другу Світові війни.

Освіти немає, у школі не навчалася.  Працювала різноробочою в місцевому колгоспі "Прапор комунізму". Не була заміжня і не має власних дітей. Однак виховала дві дочки сестри (яка у роки Другої Світової війни була вивезена у Німеччину, де й померла) Ганну та Олену. Отримує пенсію та, відповідно до рішення районної ради, щомісячну надбавку у розмірі 500 грн. з місцевого бюджету. Перебуває на обслуговувані у Тлумацькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Незважаючи на поважний вік, Катерина Іванівна почувається добре.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...