• Головна
  • Прожитковий мінімум збільшиться до 884 грн., а пенсії в середньому на 100 грн.
12:20, 13 березня 2012 р.

Прожитковий мінімум збільшиться до 884 грн., а пенсії в середньому на 100 грн.

Про готовність органів Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області реалізовувати  нові соціальні ініціативи  Президента України заявив сьогодні   на прес –конференції начальник головного управління Фонду  в області Анатолій Назаров.

«Покращення макроекономічних показників України дало можливість забезпечити  підвищення пенсій, в цьому немає жодної політики,»-  наголосив чиновник.

За розрахунками,  на Прикарпатті підвищення виплат торкнеться 300 тис. громадян. Покращення життя слід чекати усім соціально незахищеним категоріям -  сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, інвалідам, матерям - одиначкам, пенсіонерам та інш. пільговикам.

З травня цього року вони отримуватимуть у середньому додатково щомісяця 100 грн.  Перерахунки здійснюватимуться автоматично без потреби додатково звертатись до Пенсійного фонду.

Розмір прожиткового мінімуму на одну особу в поточному році зросте в середньому на 14 % : з 822 в січні до 884 в грудні.

З липня поетапно переглянуть розмір пенсій військовослужбовців, що вийшли на пенсію 5  та більше років тому, адже зараз вони отримують в 1.5 -2 рази менше, ніж ті, що  вийшли пізніше.

Суттєво підвищаться виплати для тих, у кого базовим для розрахунку пенсії був 2006. Загалом, до грудня виплати збільшать всім пільговим  категоріям, хоча точні дати,  наразі, ще не визначені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...