
11:14, 12 червня 2016 р.
На Вовчинецькій таксист влетів у дерево. Двоє пасажирів у лікарні
Вчора, 12 червня, на вулиці Вовчинецькій водій таксі не впорався з кермування і залетів у дерево. У салоні авто знаходилося двоє пасажирів.
Водій також отримав травми, — інформує 0342.ua з посиланням на інформацію Патрульної поліції.
Чоловік кермував автомобілем Opel Kadett.
На місце ДТП прибули патрульні і медики. Постраждалі хлопець, дівчина і водій авто госпіталізовані до лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:44, 2 червня
11:00, 5 червня

Коментарі