• Головна
  • Коди видів економічної діяльності можна змінити протягом року
11:30, 14 березня 2012 р.

Коди видів економічної діяльності можна змінити протягом року

Як відомо, з1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД-2010).

Коди видів економічної діяльності використовуються для представлення та аналізу статистичної, фінансової, митної, податкової, банківської та іншої економічної інформації, а також у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

З метою уникнення можливих незручностей для уже діючих суб’єктів господарювання при поданні відповідних документів та недопущення виникнення черг, що можуть ускладнити та вповільнити процес державної реєстрації новостворених, запроваджено перехідний період - до скасування чинності КВЕД-2005 (31.12.2012). Протягом цього часу проводиться подвійне кодування видів економічної діяльності за КВЕД 2005 і КВЕД 2010 та надано можливість діючим СГД подавати державному реєстратору документи для приведення видів діяльності відповідно до КВЕД-2010. При цьому державна реєстрація новостворених юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців проводиться виключно з видами економічної діяльності за КВЕД-2010.

Також, для забезпечення доступності та відкритості матеріалів з впровадження КВЕД-2010 на веб-сайті Державної служби статистики України створено Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...