
08:40, 24 червня 2016 р.
Щур та змія: двоє прикарпатців постраждали від укусу тварин
Вчора, 23 червня, В Косові та Тисмениці від укусу тварин постраждали двоє людей.
В місті Тисмениця щур вкусив 56-річну жінку. Потерпіла перебуває медзакладі, - інформує 0342.ua з посиланням на прес-службу ДСНС в Івано-Франківській області.
В місті Косові 39-річний чоловік постраждав від укусу змії. Чоловік перебуває у лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:11, Вчора
11:27, 5 червня
10:11, Вчора
12:02, 1 червня
44

Коментарі