![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
09:48, 4 липня 2016 р.
Прикарпатські рятувальники надавали допомогу туристам в горах
Цими вихідними рятувальники виїжджали для надання допомоги людям в горах.
2 липня об 11:50 до Служи порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на полонині на горі Малива, поблизу села Заріччя Надвірнянського району, відчув погіршення самопочуття житель села Чорний Потік, 1951 р.н. О 12:10 для надання допомоги виїхали яремчанські гірські рятувальники, 6 чоловік на 1 одиниці техніки. О 13:02 рятувальники зустрілися з лісничим, який на вантажному автомобілі звозив потерпілого з гори. Фельдшер пошуково-рятувального відділення оглянула потерпілого і дала йому таблетки від серця. Рятувальники на оперативно-рятувальному автомобілі «Mitsubishi L-200» звезли чоловіка до села Заріччя, де вже чекала бригада швидкої медичної допомоги. Потерпілого доставлено в Надвірнянську центральну районну лікарню.
Того ж дня, о 14:45 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що на схилі гори Говерла, поблизу селища Ворохта Яремчанської міськради, травмувала ногу туристка з Хмельницької області, 1995 р.н. О 15:15 для надання допомоги виїхали ворохтянські гірські рятувальники, 5 чоловік на 1 одиниці техніки. О 16:40 гірські рятувальники прибули до місця виклику. Працівники пошуково-рятувального відділення наклали потерпілій на ногу шину (ймовірно вивих) та на ношах знесли до СБ «Заросляк». Від госпіталізації потерпіла відмовилась.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...