Черговий конфлікт батьків і директора у франківській школі №1

У Івано-Франківській спеціалізованій школі №1 спалахнув конфлікт. Директор Любов Мургарозформувала 3-А клас, не попередивши ні батьків, ні самого вчителя. Діти не хочуть іти у інші класи, батьки скаржаться, що ті нервують й плачуть. Аби захистити дітей – звернулися до мера Руслана Марцінківа та директора департаменту освіти та науки Ігоря Смаля. 16 батьків просять допомоги й захисту, а дії директора вважають неправомірними.

Катерина Паньків, голова батьківського комітету, дізналася про розформування 3-А класу 16 червня, тоді й повідомила про це іншим батькам, пише Репортер.

“Вчительку Світлану Жуковську про це про це ніхто не проінформував. Наступного дня відбулися батьківські збори. Дітей без нашої згоди розподілили по інших класах, представили нових вчителів, які будуть працювати з нашими дітьми в наступному навчальному році, при цьому, нашу вчительку на ці збори не запросили”, – йдеться у заяві, яка є у розпорядженні “Репортера”.

У класі було 26 учнів. Батьки кажуть, що клас був сильний, їхні діти навчалися в дружньому, згуртованому колективі. А класний керівник вчитель Жуковська – турботливий педагог, який з материнською любов’ю ставиться до учнів.

Після такого рішення нашим дітям завдано психологічної травми, вони плачуть, нервуються, ми як батьки шоковані таким рішенням

“Після такого рішення нашим дітям завдано психологічної травми, вони плачуть, нервуються, ми як батьки шоковані таким рішенням, – пишуть у документі. – Голову батьківського комітету нашого класу цим рішенням довели до нервового зриву, від якого вона досі не може оговтатись, звинувачуючи безпідставно нас у цьому”.

Батьки вважають дії директорки неправомірними, тому просять Марцінківа та Смаля розібратись із цією ситуацією.

“Кількість учнів нашого класу (26) не відрізняється від інших класів по паралелі, – пояснюють батьки у заяві. – Проблема виявляється в нестачі кабінету для нашого класу, бо школа займається в першу зміну. Не береться до уваги той факт, що 3 роки тому Мургу зовсім не бентежило це питання, чому при такій нестачі кабінетів в І зміні замість запланованих 4 класів набрали 5, а тепер мова йде про розформування не цього останнього 3-Д, а нашого 3–А класу”.

Ігор Смаль, директор департаменту освіти та науки, вже знайомий із ситуацію, а також обіцяє покарати директора Любов Мургу, якщо доведуть неправомірність її дій.

“Ми з’ясуємо цю ситуацію і будемо шукати якусь логіку дій директора школи, – каже Смаль. – Батьки не можуть зрозуміти, чому так сталося. Окрім того, незрозумілі дії дирекції щодо виключення учнів із класу, без погодження із батьками. По суті, без відома батьків директор не має права робити такі речі. Якщо все так, як розповідають батьки, то стосовно директора будуть певні важелі адміністративного впливу – догани, попередження тощо”.

Ігор Смаль вважає, що 3-А клас, який з 1 вересня стане четвертим, все таки збережуть, бо, каже, немає сенсу розформовувати третій клас перед закінченням молодшої школи.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська конфлікт розформування класу школа №1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі