• Головна
  • Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–травні 2016 року
19:32, 9 липня 2016 р.

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–травні 2016 року

За інформацією Головного управління статистики в області, підприємствами Прикарпаття у січні–травні 2016 р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 13,3 млрд грн, у т.ч. за межі країни – на 2,4 млрд грн.

У структурі реалізації 46,4% становила продукція підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 46,2% – переробної промисловості, 6,5% – добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 0,9% – водопостачання, каналізації, поводження з відходами.

Понад 83% обсягу продукції переробної промисловості реалізовано підприємствами з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції та підприємствами машинобудування.

Питома вага області у загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції склала 2%, що відповідає 14 місцю серед регіонів України. Внесок підприємств області з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності у загальнодержавний обсяг реалізованої промислової продукції даного виду діяльності склав 7,7%, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 4,5%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 4%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 2,4%.

У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 9,6 тис. грн. Більший, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (199,9 тис. грн), Івано-Франківську (17,6 тис. грн) і Калуші (17,3 тис. грн), Тисменицькому (16,5 тис. грн), Рожнятівському (12,7 тис. грн) та Долинському (11,8 тис. грн) районах.

В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 53,6% займала енергія, 29,9% – товари проміжного споживання, 14,2% – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 2,3% – інвестиційні товари.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #промислова продукція #обсяги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...