![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
15:00, 7 липня 2016 р.
В Івано-Франківську вшанували пам’ять Степана Ленкавського
Сьогодні, 7 липня, в Івано-Франківську відбулось традиційне народне віче, приурочене до 112-ї річниці з дня народження Степана Ленкавського. Ця видатна людина була у витоках українського націоналістичного руху, теоретиком українського націоналізму, автором «Декалогу українського націоналіста».
Урочисте віче розпочалось відправою у парафії Христа-Чоловіколюбця, а потім і панахидою біля пам’ятника Ленкавському на однойменній вулиці. «Степан Ленкавський говорив про український національний рух ще тоді, коли ці ідеї лише виношувались.
І навіть зараз, перебуваючи на Сході, на передовій бачив у наших хлопців на стінах саме «Декалог українського націоналіста». Заповідь Ленкавського «Здобудеш Українську Державу або згинеш у боротьбі за Неї» у наш час актуальна, як і під час національно-визвольного руху ХХ століття. Збираючись щороку на народному віче, ми тим самим творимо пам’ять про цю видатну особистість», - виступив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...