У Франківському суді обговорювали старт нового українсько-канадського проекту у сфері судового реформування

В Івано-Франківському міському суді відбулося обговорення початку нового спільного українсько-канадського проекту із судового реформування, у якому взяли участь представники Івано-Франківського міського суду, Апеляційного суду Івано-Франківської області, Івано-Франківського окружного адміністративного суду, Господарського суду Івано-Франківської області та представника міністерства уповноваженого з питань федеральних суддів Канади.

Основною метою даного проекту є відновлення довіри до судової гілки влади в Україні, передає 0342.ua.

Новий проект розрахований терміном на 5 років і завдяки ньому планується зробити українські суди більш відкритими для громадськості. Якщо у попередньому проекті, із досудового врегулювання спорів, були лише пілотні суди, де впроваджувалась така практика (Івано-Франківський міський суд та Малинівський районний суд міста Одеса), то тепер канадські партнери планують прцювати з пілотними регіонами. Зокрема це будуе Івано-Франківська область.

Вже з осені 2016 року для представників частини українських судів планується провести цілий ряд тренінгів, семінарів та круглих столів. На цих заходах кандські партнери ділитимуться досвідом зі своїми українськими колегами у сфері відкритості судового адміністрування, спілкування із суддями та зв'язків судів із грмадськістю та ЗМІ.

Під час тренінгів планується залучати до обговорення реформи судів представників громадськості, журналістів та представників правових інститутів.

Впродовж втілення цього проекту в життя, буде запроваджено обмін набутим досвідом та здобутками у даних сферах між судами

Крім того канадськими партнерами заплановано створення інтернет-сайту, на якому б збиралася уся важлива інформація, котра б могла цікавити усіх громадян.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська судове реформування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі